Wydarzenie gospodarcze pn. Lubuska Synergiczna Koncepcja Innowacyjnych Produktów w Branży Budowlanej- 12 maj 2016 r. Żary

Szanowni Państwo!

Fundacja Przedsiębiorczości w Żarach serdecznie zaprasza na wydarzenie gospodarcze, inteligentne specjalizacje województwa lubuskiego pn. Lubuska Synergiczna Koncepcja Innowacyjnych Produktów w Branży Budowlanej, które odbędzie się 12 maja 2016 r. w godz. 10:00-14:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Żarach.

Wydarzenie poświęcone jest MŚP z branży budowlanej z województwa lubuskiego, celem przedstawienia innowacyjnych rozwiązań w budownictwie z wykorzystaniem synergicznej koncepcji badania, nauki, rozwoju oraz przybliżenia firmom możliwości pozyskania dofinansowania w ramach konkursu RPO Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka i innowacje dla Działania 1.1 Badania i innowacje oraz 1.5.1 Rozwój sektora MŚP.

Prelegentami konferencji będą: broker innowacji,  prezentujący nowe inteligentne rozwiązania w branży budowlanej oraz praktycy zajmujący się wdrażaniem i komercjalizowaniem innowacji.

Podczas wydarzenia gospodarczego, przedsiębiorcy pozyskają wiedzę nt. możliwości wsparcia procesu patentowania produktów i usług oraz nabywania własności intelektualnych.

Ponadto zainteresowane firmy, będą mogły nawiązać współpracę i skorzystać z usług Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii. Spotkanie to również możliwość pozyskania ważnych kontaktów, sprzyjających rozwojowi firmy w nowym okresie programowania oraz informacji o dostępnych środkach, adresowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubuskiego.

Firmy z województwa lubuskiego, chcące wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.fundacja.zary.pl do 10 maja br.

Osoba do kontaktu: Karolina Bujak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel. 533 399 391, 533 322 618.

Serdecznie zapraszamy!