BEZPŁATNE SZKOLENIE nt. „Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej inżynierów budownictwa”- 17 CZERWIEC 2015 r.

Drodzy Członkowie!

Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa serdecznie zaprasza członków Lubuskiej Izby Budownictwa do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu nt. „Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej inżynierów budownictwa” - wykładowca: Przedstawiciel  STU ERGO-Hestia.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17.06.2015 r. (środa) w Zielonej Górze na Uniwersytecie Zielonogórskim Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska ul. Prof. Z. Szafrana 1 budynek 8 sala 213.

Godzina rozpoczęcia: 1700

Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:

- zakres udzielonej ochrony przez Ubezpieczyciela w obowiązkowym ubezpieczeniu OC czyli co daje inżynierowi budownictwa obowiązkowe ubezpieczenie OC

- najczęstsze typy roszczeń czyli jakie najczęściej zgłaszane są roszczenia do inżynierów budownictwa

- zasady odpowiedzialności cywilnej osób wykonujących samodzielne techniczne funkcje w budownictwie

- największe wypłacone odszkodowania i powody odmowy wypłaty odszkodowania i sytuacji prawnej inżyniera z tym związanej

- przydatne inne ubezpieczenia w przypadku prowadzenia pracowni projektowych, firm wykonawczych, przystępowania do przetargów

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesłanie zgłoszenia do Biura Izby LOIIB w Gorzowie Wlkp. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do dnia 15.06.2015 r.