Bezpłatne szkolenia dla branży budowlanej i architektonicznej- Projkekt: "BUDUJEMY SIŁĘ LUBUSKICH PRZEDSIĘBIORSTW"

Drodzy Członkowie!

Informujemy, że wystartował projekt "Budujemy siłę lubuskich przedsiębiorstw!". Celem projektu jest organizacja szkoleń dla pracowników 60 MMŚP z branży budownictwo i/lub branży architektonicznej z obszaru woj. lubuskiego (w przypadku osób fizycznych pracują lub zamieszkują Województwo Lubuskie zgodnie z KC, w przypadku innych podmiotów posiadają jednostkę organizacyjną na terenie woj. lubuskiego) i ich 180pracow. (27K)(średnio 2-4 osoby z jednego przedsiębiorstwa) zatrudnionych w branży budowlanej oraz architektonicznej, oddelegowanych przez pracodawców .

W ramach projektu oferujemy następujące szkolenia:
I. AUTOCAD – 48 godz.+ 16 godz. Rozwiązania Proekologiczne
II. KOSZTORYSOWANIE BUDOWLANE – 48 godz. + 16 godz. Rozwiązania Proekologiczne
III. SPAWACZ MIG/MAG – 146 godz. + 16 godz. Rozwiązania Proekologiczne

Projekt w 100% BEZPŁATNY, dofinansowany ze Środków Unii Europejskiej, w ramach Pomocy de Minimis.

Link do strony projektu:

Zapewniamy:

Obiad + poczęstunek kawowy

Materiały szkoleniowe i promocyjne

Wykwalifikowaną kadrę szkoleniową

Częściowy zwrot kosztów dojazdu

Opłacenie kosztów szkolenia i egzaminów

Zajęcia dostosowane do osób pracujących, będą się odbywać weekendowo i/lub w dni powszednie (od godziny 16-stej). Możliwe 20% nieobecności na zajęciach

Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do Biura projektu w Żarach, ul. Aleja Jana Pawła II 3/12, 68-200 Żary

Kontakt tel. 88 333 14 17