Ustalono termin tegorocznej Gali Budownictwa- 26.09.2014 r.

Szanowni Członkowie!

Uprzejmie informujemy, że decyzją Zarządu Lubuskiej Izby Budownictwa w Zielonej Górze uzgodniono termin tegorocznej, XI edycji Gali Budownictwa, podczas której zostaną m.in. uhonorowani laureaci Konkursu „Lubuski Mister Budowy”, na dzień 26 września br., godz. 16:00 w Zielonogórskiej Palmiarni.

W związku z powyższym prosimy o wykorzystanie niniejszej informacji w planowanych przez Państwa wydarzeniach. Prosimy jednocześnie o promowanie tego ważnego dla branży budowlanej i gospodarki województwa lubuskiego wydarzenia na organizowanych przez Waszą organizację imprezach, spotkania i swoich stronach internetowych.