Walne Zgromadzenie Członków LIB- KOMUNIKAT

W dniu 11 marca br. w siedzibie Lubuskiej Izby Budownictwa odbyło się kolejne Posiedzenie Członków Zarządu LIB.

Podczas spotkania szczegółowo przeanalizowano sprawozdanie finansowe z działalności LIB za rok 2013 oraz jednogłośnie przyjęto uchwałę w sprawie budżetu Izby na rok 2014. Podsumowano również efekty tegorocznej, XXII edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Drzonkowie oraz omówiono działania promocyjne i przygotowania do jubileuszowej, XX edycji Konkursu „Lubuski Mister Budowy”.

Tematem wiodącym posiedzenia było zbliżające się Walne Zgromadzenie Członków Lubuskiej Izby Budownictwa, podsumowujące 4- letnią kadencję obecnego Zarządu. Podniesiono kwestię zaproszenia Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Bogusława Liberadzkiego celem wygłoszenia referatu o obecnej sytuacji w budownictwie i drogownictwie.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wszystkich Członków LIB na sprawozdawczo- wyborcze Walne Zgromadzenie, które odbędzie się dnia 9 maja br. o godz. 14:00 w siedzibie LIB przy ul. Reja 6 w Zielonej Górze.

Szczegółowe informacje dotyczące porządku obrad oraz stosowne zaproszenie zostaną przekazane w późniejszym terminie.