Szkolenie "Czas pracy i urlopy rodzicielskie po zmianach"

Drodzy Członkowie!

Firma EduLex z Zielonej Góry, w związku ze zmianami w prawie pracy związanymi z regulacjami w zakresie czasu pracy i uprawnień rodzicielskich organizuje szkolenie pt.: Czas pracy i urlopy rodzicielskie po zmianach, które weszły w życie w dniu 23.08.2013 r.

Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone przedmiotowej tematyce. Koszt – 190 zł. netto (doliczony będzie podatek VAT) od osoby – szkolenie jednodniowe. UWAGA: DLA CZŁONKÓW LIB KOSZT SZKOLENIA WYNOSI- 170 ZŁ. NETTO.

Szkolenie prowadzić będzie były pracownik urzędów kontrolnych, prawnik, wykładowca akademicki, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy i bhp.

1.     Czas pracy regulacje przed zmianami,

a.     omówienie istniejących regulacji mających zastosowanie prawne przed zmianami z dnia 23.08.2013 r.,

b.     systemy czasu pracy,

c.     największe problemy ze stosowaniem czasu pracy,

d.     podróże służbowe a czas pracy,

e.     praca w porze nocnej, w niedziele i święta,

f.      dyżury,

g.     inne istotne dla zagadnienia regulacje prawne.

2.     Czas pracy po zmianach

a.     nowe zasady ustalania czasu pracy,

b.     długość okresu rozliczeniowego i zastosowanie jego w praktyce,

c.     nowe regulacje i ich zastosowanie,

d.     praca w godzinach nadliczbowych i ponadwymiarowych,

e.     regulacje wewnątrzzakładowe w zakresie czasu pracy według nowych zasad,

f.      wykroczenia przeciwko prawom pracownika a czas pracy.

3.     Wzory dokumentów stworzonych na potrzeby nowych regulacji.

4.     Nowe uprawnienia związane z rodzicielstwem,

a.     podstawowe definicje,

b.     regulacje przed zmianami,

c.     regulacje obecnie obowiązujące.

5.     Dyskusja,

6.     Konsultacje.

Czas trwania Seminarium: godz. 9:00 – 15:30, w przerwach serwis kawowy i poczęstunek.

TERMINY: 11.09 Zielona Góra ul. Reja 6 (OPZL), 12.09 Nowa Sól ul. Inżynierska 8 (INTERIOR), 17.09 Wschowa ul. Niepodległości 3a, 19.09 Żary ul. Wrocławska 12

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z biurem Izby: tel. (68) 322 28 41; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.